Yüzme Turu

Adalar ve Boğazda Yüzme Keyfi

"Ben Hiç Yüzmemişim" diyenlerin organizasyonu

Yüzme Turu

Daha huzurlu, Daha Eğlenceli, Daha Temiz, Yüzülebilir Denizler için Boğaz Çocuğu

Denizde Eğlenceye Ehliyet Sorulmaz.

Kimi zaman heyecanla beklediğiniz hafta sonu tatlı kaçamaklarınıza, kimi zaman hafta içi stresten uzak huzurlu ve dingin ve bazen de ailecek keyifli anlarınıza tanıklık edebilmek adına Boğaz Çocuğu yüzme turu tam istediğiniz gibi bir organizasyon sunmaktadır.

Belki de hayatınızın hiçbir döneminde rastlamadığınız İstanbul Boğazının nadir mekanlarını görecek ve serin sularda yüzerken; bir kulacınızla Avrupa’ya, bir kulacınızla Asya’ya el sallayacaksınız. Çünkü Marmara denizinin tam ortasında Boğaz Çocuğu ile yüzme turu keyfindesiniz..

Ben de O denizde Olsaydım

Sitemizde gördüğünüz ve yüzme isteği uyandıran fotoğraflara bakarak “bende o denizde olsaydım, açık denizlere kulaç atsaydım” dedirtecek manzaralar eşliğinde yepyeni deneyimleri sunuyoruz.

Huzurlu ve güvenli yüzme turu organize eden Boğaz Çocuğu; profesyonel cankurtaranlarımız ve birinci sınıf kaptanlarımızla müşteri memnuniyetini her zaman dikkate almaktadır. 

İstanbul boğazının berrak sularında yol alırken mükemmelliği yaşayacak, tekne ile yüzme turu bitmeden yeni randevu alacağınıza İstanbul kadar eminiz.


Temiz Bir İstanbul, Temiz Bir Marmara 

Boğaz Çocuğu tüm organizasyon ve etkinliklerinde Marmara Denizinin temizliğine hassasiyetle yaklaşacak misyonu gereği doğayı korumak adına torunlarımıza bırakacağımız mirasımıza, denizlerimize sahip çıkıyor. Çünkü biz biliriz ki; Marmara denize en çok mavi yakışır.

Daha huzurlu, Daha Eğlenceli, Daha Temiz Yüzülebilir denizler için Boğaz Çocuğu


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Yüzme turları sabah 09:00 ya da 10:00 sularında başlayıp akşam üzeri en geç 18:00 gibi sona ermektedir çünkü akşam organizasyonları 19:00'dan itibaren başlamaktadır..
Boğazda yüzmek isterseniz Karadeniz'deki Büyük Liman, Fil Burnu ve Keçilik koylarına, Adalar'da isterseniz Çam Koyu, Kaşık Adası ve Büyük Ada koylarına götürüyoruz.
Hava koşulları dikkate alındığında yüzme turu için en uygun olan koyda demir atılıp dönüş saatine kadar orada beklenir. Talep gelirse birden fazla koyda denize girilebilir.
Günlük tekne kiralama ücretinin üzerine ek ödemeler alarak kahvaltı ve öğlen yemeği verebiliriz. Ancak yiyecekleri kendiniz getirebilir ya da inip restoranda da yiyebilirsiniz.
Hayır, yüzme turu hafta içi ya da hafta sonu organize edildiğinde fiyat üzerine hiçbir etkisi yoktur. Kiralık teknelerin günlük kiralama fiyatları her zaman aynıdır, değişmez..
En fazla 10 kişilik bir grup için 8 saatlik tekne kiralama bedeli olarak en uygun yüzme turu fiyatı Boğazda 20.000 TL, Adalar'da 25.000 TL'dir. Bu rakam sadece günlük tekne kiralama ücreti olup menü ve diğer hiçbir ekstra hizmet dahil edilmemiştir. Yüzme turu organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında ayrıntılı olarak paylaşılmıştır. Kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanarak da kendi yüzme turu paketinizi online olarak hazırlayabilirsiniz.
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik