Tekne Kiralama Fiyatları

Fiyatlar

Saatlik ve günlük tekne kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler için ödemeniz gereken net ücretler bu sayfada paylaşılmıştır.

Tekne kiralama fiyatları saatlik 3.000 TL ile başlayıp en az tekne kiralama süresi 2 saattir. 2 saatten çok daha kısa sürmesi istenen kiralamalarda yine 2 saatlik tekne kiralama ücretinin ödenmesi gerekir. Bu bağlamda kiralık teknelere 2 saatlik kiralama bedeli olarak en uygun 6.000 TL ödeme yapılması gerekecektir. 2 saat olan en az kiralama süresi sevgililer günü, anneler günü, bayramlar ve benzeri özel günlerde 4 saate çıkabilir, bu konu hakkında anlık olarak şirketimizden bilgi almanız faydalı olacaktır. Günlük tekne kiralama fiyatları da 20.000 TL'den başlayıp, günlük organizasyonlar sabah 10:00 da başlayıp akşam üzeri 18:00'a kadar sürecek şekilde toplam 8 saat üzerinden gerçekleşir. Günlük kiralamalarda tekne sürekli hareket halinde olmaz, genelde Adalar ya da Boğazda denize girilecek olan yere gidilip demir atılarak akşam üstü yolda geçecek olan zaman da hesaba katılarak geri dönüş yolunda harekete geçilir.. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için hazırlık aşaması da göz önünde bulundurularak günlük kiralanan tekneden en geç 18:00'da misafirlerin ayrılması gerekir. Misafir talebi olursa sabah başlangıç saati 09:00'a da alınabilir.

Planlanan tekne organizasyonu için şirketimize ödenmesi gereken toplam ücretler hesaplanırken saatlik ve günlük tekne kirasının üzerine misafir talebi olursa menü ve ekstralar eklendiğinde çıkan toplam rakam dikkate alınır. Tekneler menü hizmeti alınarak kiralanmak zorunda değildir. Arzu eden kişiler tekneleri kuru olarak kiralayıp dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerini getirebilir hatta kendi catering firmasıyla çalışabilirler. Şirketimiz bu seçeneklerin hiçbirinde misafirlerine zorluk çıkarmaz. Ancak dışarıdan malzeme getirilip kiralanan teknenin bardak, tabak, çatal, bıçak, kaşık ve benzeri mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse şirketimizin sizlere tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti alınması zorunlu olacaktır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterlidir ve kendisi için ödemeniz gereken ücret 750 TL'dir. Garsonlar hem servis hem de temizlik işlerini yapar.

HERKESE, HER KESEYE UYGUN LÜKS TEKNELER

Gruplarda yer alan kişi sayısına göre farklı kapasite ve özelliklerdeki lüks tekneleri 12 ay boyunca kesintisiz, saatlik ve günlük olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Organizasyonları sadece güneşli havalarda değil soğuk ve yağışlı havalarda da planlamaya devam ediyoruz. Çoğunlukla yolcu taşıma kapasitesi ve boyutuları daha büyük olan teknelerin kiralama fiyatları daha küçük teknelerden daha yüksek olsa da bazen kapasitesi daha az olan lüks bir tekne çok daha fazla kişi taşıyabilen tekneden daha pahalı olabilir.

BİREYSEL VE KURUMSAL TÜM ORGANİZASYONLAR

Şirketimizden saatlik ve günlük tekne kiralama hizmeti alarak özel günlerinizi ve kurumsal davetlerinizi yemekli ya da yemeksiz şekilde planlayabilirsiniz.Teknede doğum günü, evlilik yıldönümü, bekarlığa veda partisi, evlenme teklifi, mezuniyet balosu ve yüzme turu en sık organize edilen tekne turlarının başında gelse de düğün eğlencesi, nişan merasimi, fasıl gecesi, iftar, nikah sonrası yemek, eğlence ve after party davetleri için de kiralık tekne hizmeti vermekteyiz. Kısacası burada ismini yazmayı unuttuğumuz ancak ihtiyacınız olan tüm organizasyonları boğaz turu eşliğinde kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği servis ederek en kaliteli şekilde gerçekleştirebilmeniz için lüks tekne kiralıyoruz.

SAATLİK VE GÜNLÜK TEKNE KİRALAMA FİYATLARI

Kiralık Tekneler 2 Saatlik 3 Saatlik 4 Saatlik Günlük
BOĞAZ ÇOCUĞU 6.000 TL 9.000 TL 12.000 TL 20.000 TL
KARAYEL 8.000 TL 12.000 TL 16.000 TL 30.000 TL

MENÜ FİYATLARI

EKSTRA HİZMET FİYATLARI

HİZMET ÜCRET
Masa Süsleme 500 TL
Lazer Gösterisi 1.000 TL
Çiçek Aranjman 750 TL
Balon Süsleme 2.000 TL
Pasta 750 TL
Kemancı 2.000 TL
Fasıl Ekibi 3.000 TL
Oryantal Show 3.000 TL

TEKNE KİRALAMA PAKETİ HAZIRLAYIN

Üstteki tabloda tekne kirası, menüler ve ekstralar için talep ettiğimiz ücretleri ayrı ayrı yazdık. Ancak sistem üzerinden sadece istediğiniz hizmetleri işaretleyerek kendinize özel tekne kiralama paketi hazırlamak ve fiyat teklifi almak isterseniz kiralık tekneler sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanabilirsiniz. Kaç kişinin katılacağını, kaç saat kiralamak istediğinizi, hangi menüleri ve varsa ekstra hizmetleri talep ettiğinizi tabloda belirttiğiniz an ödemeniz gereken toplam ücretleri ekranda göreceksiniz..

REZERVASYON İÇİN KAPARO GÖNDERİN

Seçtiğiniz kiralık tekneyi kendi adınıza istediğiniz gün ve saatler arasında rezerve konuma getirmek için atmanız gereken ilk adım kaparo ödemesidir. Kaparo ödemesi tarafımıza ulaşmadan kesin rezervasyon yapmayıp kısa süreli geçici opsiyonlar alırız. Hızlı bir şekilde kaparo gelmediği takdirde ilgili kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendirmeye alırız. Kaparo olarak talep ettiğimiz rakam tekne organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücretin yarısıdır. Ödeme yapmak için teknemizin bağlı olduğu yere ya da ofisimize gelebileceğiniz gibi banka hesabıma transfer de edebilirsiniz. Tekne rezervasyonu talep yoğunluğunu da dikkate alarak acele etmenizi öneririz..

7/24 TELEFON AÇIN

Göndereceğiniz e-maillere hemen dönüş yapamasak da uykuda olmadığımız sürece cep telefonlarına geç saatlere kadar cevap verebiliyoruz. Hızlı bir şekilde iletişim kurmak ve sonuç almak için lütfen bizi arayın! Whatsapp uygulamasını detaylı anlatımlar yapmak için değil sadece rezervasyon detaylarını not almak ve görsel paylaşmak için kullanıyoruz.