Kahvaltı

Boğazda Kahvaltı mı dediniz...

Teknede kahvaltı yapmanın keyfine doyamayacaksınız

Teknede Kahvaltı

Bırakın İstanbul Boğazının serin suları teknede kahvaltı yaparken sizi hayallerinizdeki özel anlarınıza kavuştursun…

Hayal Değil Gerçek, Dubai Değil İstanbul 

Denizde her hayalinizi gerçekleştirmek için profesyonel personelleri ve birinci sınıf kaptanları ile Boğaz Çocuğu; hayalinizdeki teknede kahvaltı keyfini cennet vatan Türkiye’nin incisi İstanbul’da gerçekleştiriyor.

Kahvaltı için Dubai’ye yada Paris’e gerek yok. Yöresel tatları, eşsiz sunumu ile Boğaz Çocuğu günün en güzel zaman diliminde serpme yada açık büfe kahvaltı seçenekleri ile tekne organizasyonu hizmetlerine devam ediyor.


Kahvaltı sonrası arzu ederseniz teknelerimizin iskele veya sancak bölümlerinde veya pruva yada pupa tarafında dinlenip güneşlenebilirsiniz.

Teknede Kahvaltı yaparken İstanbul Boğazının keşfedilmeyi bekleyen onlarca tarihi yapıların arasında seyir alacak olan teknede; kusursuz ve kesintisiz hizmet alacak, kahvaltı masalarınızı iştah açıcı menülerimizle donatacağız.

Çünkü;

En Tatlı Sabahlar Teknede Kahvaltı ile Başlar.

“ Midenize yaşattığımız keyiften mutluluk duyarız. ”


Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Beklentinizin çok ötesinde zengin bir içeriğe sahip kahvaltı menüsünü bireysel ve kurumsal tüm organizasyonlarda servis ediyoruz. Detaylara menüler sayfasından bakınız..
Elbette, ancak kiralık teknede mutfak malzemelerini kullanmak isterseniz belli sayıda garson da almanız gerektiğini bilmenizi isteriz. 1 adet garson 150 TL'dir.
Sabit bir yerde durup demir atılarak teknede kahvaltı yapılması talebi gelmediği taktirde organizasyon süresince düşük seyir hızında boğaz turu yapılır.
2 saatlik tekne kiralama ve 2 kişilik zengin kahvaltı menüsü için en uygun teknede kahvaltı fiyatı 7.000 TL'dir. Masanın mum ve kuru gül yapraklarıyla romantik şekilde süslenmesi istenirse 500 TL, kemancı çağrılırsa ekstra 2.000 TL daha ödenmesi gerekir. Teknede kahvaltı organizasyonları için verdiğimiz tüm hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında tüm ziyaretçilerle paylaştık. Kendi teknede kahvaltı paketinizi hızlıca oluşturmak isterseniz kiralık tekne sayfalarındaki fiyat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik