Bekarlığa Veda

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

Bekarlığa vedayı, dostlarınız ile eğlenerek boğazda teknede yaşayın

Teknede Bekarlığa Veda

Bahama, Miami, Dubai değil İstanbul’un göbeğinde eğlencenin kalbindesiniz, burası Boğaz Çocuğu farkıyla Teknede Bekarlığa Veda adresi.

Hayalinize giden yoldan bir önceki duraktasınız, teknede bekarlığa veda partisi davetlisisiniz. Her vedanın hüzne açılan kapısı bu kez sizler için Boğaz Çocuğu organizasyonları ve deneyimleriyle mutluluğa ve keyfe açılmaktadır.

Uzaklarda Aramayın, Mutluluk belki de Boğazdadır.

Kapalı mekanların kasvetli havasından, açık havada eğlenceye; Teknede bekarlığa Veda partisi ile her şey tam istediğiniz gibi gerçekleşse hoş olmaz mı?
Bahama adalarının sıcaklığı, Miami kumsallarının serinliği, Dubai’nin sahillerini aratmayacak denli muhteşem İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde Teknede bekarlığa veda en özel anlarınıza eşlik ediyor.

Boğazın eşsiz güzelliği, Havai fişek gösterileri, canlı müzik ve lazer şovlar eşliğinde sevdiklerinizle unutulmaz bir gece için Teknede bekarlığa veda Partisi alternatif listemizin en başında yer almaktadır.


Ek İşimiz Değil Tek işimiz

İsteğe bağlı olarak profesyonel kamera ile çekim yapılabilir ve özel anlarınız ölümsüzleştirilerek 24 saat içinde dvd olarak teslim edilir.

İşimize en az İstanbul Boğazına duyduğumuz aşk kadar bağlıyız. Ek işimiz değil sadece ve sadece tek işimiz; Teknede Boğaz turu yaparken memnun edebildiğimiz müşterilerimiz.

Teknede bekarlığa veda partisini diğer tüm gecelerden farklı ve özel kılabilmek adına konsept seçeneklerimiz için mutlaka randevu alınız.

Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Teknede şirketimizden sadece bayan oryantal dansçı talep edebilirsiniz. Bekarlığa veda partisinde dans etmesi için erkek dansçı istiyorsanız kendiniz getirmelisiniz..
Ek ücret ödeyerek süsleme hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi teknede iz bırakmamak koşuluyla kendiniz de bekarlığa veda partisi süslemesi yapabilirsiniz.
Ne isterseniz getirebilirsiniz ancak kiraladığınız teknede bardak, tabak ve benzeri mutfak malzemelerini kullanacaksanız garson da almanız gerekecektir. 1 garson ücreti 150 TL.
Teknede kız kıza bekarlığa veda partisi organize etmek isteyen misafirlerimiz için özel olarak istenilen sayıda bayan garson da organizasyona dahil edilebilir..
4 saatlik tekne kiralama ve en fazla 10 kişilik katılımın olacağı bir grubun ödeyeceği en uygun teknede bekarlığa veda fiyatı 12.000 TL'dir. Menü talebi olursa kişi başı yemek 750 TL, kahvaltı 500 TL ve kokteyl menü 400 TL'dir. 3 kadeh yerli alkollü içecekler (rakı, bira ve şarap) menülere dahil edildiğinde ekstra kişi başı 750 TL daha ödenmesi gerekir. Teknede bekarlığa veda organizasyonları için sunduğumuz hizmetlerin ücretlerini öğrenmek isterseniz fiyatlar sayfasına bakabileceğiniz gibi kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracına kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek kendi teknede bekarlığa veda paketinizi de hazırlayabilirsiniz.
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

12 Kişilik