Evlenme Teklifi

Lazerle Sürpriz Evlenme Teklifi

Lazer gösterisi ile boğazda evlilik teklifi organizasyonu

Teknede Evlenme Teklifi

Siz evlilik teklifi yaparken Boğaz Çocuğu'nun kalitesinin zarafeti ve eşsiz sunumu beklediğiniz yanıtı etkileyecektir.

Evlilik teklifinin hayali sizden ayrıntılar bizden

Siz evlilik teklifini gerçekleştirirken biz sunumdaki zarafete ve önemle beklediğiniz "Evet" yanıtını daha da büyülü bir atmosfere dönüştürüyoruz...

Söz konusu teknede evlenme teklifi ise siz konforlu teknelerimizde heyecanınızı yaşarken ayrıntılarla boğulmayın. 

Bir ömür boyu hatırlanacak organizasyonlara imza atan Boğaz Çocuğu, teknede evlilik teklifini havai fişek veya isterseniz lazer gösterileri ile süsleyerek unutulmaz “an”lara imzamızı atıyoruz.

Teknede Binbir Gece Masalları

Boğaz köprüsünün altında ve belki de tam da dolunay vaktinde bir mum ışığı loşluğu ve Boğazın serin melteminde Binbir Gece Masallarını aratmayacak denli atmosferi ile teknede evlilik teklifinizin reddedilmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Kiralık teknelerimiz sizi bekliyor...

Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları


Siz teknede evlenme teklifi ederken profesyonel ekibimiz sadece lazer gösterisi yapılacaksa organizasyona dahil olmaktadır. Lazer show dışında sevgilinize sade boğaz turu, kahvaltı ya da akşam yemeği esnasında evlenme teklifi etmek istiyorsanız arka havuzdaki masada yemek yerken ya da dans edersen yüzüğü parmağına takabilirsiniz..
Elbette çalabilir! Tüm organizasyon süresince ve evlenme teklifi anında çalmasını istediğiniz şarkılar varsa ekibimize iletirseniz teknede hepsini dinleyebilirsiniz..
Misafir talebine göre teknede arka kısmındaki yemek masasını sade ama şık bir şekilde: mum ve kuru gül yapraklarıyla süslüyoruz. İsteyenler süslemeyi kendisi de yapabilir.
Balık ya da Karışık ızgara menülerinden birini seçmeniz gerekiyor: 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek, salata, meyve ve limitsiz alkolsüz içecek servisi yapıyoruz.
Teknede sevgilinize evlenme teklifi etmek için kendinizi hazır hissettiğinizde sizleri teknenin ön tarafına fotoğraf çekmek için çağıracağız. Birkaç poz çektikten sonra köprüye doğru bakarak poz vermenizi isteyip lazer gösterisini başlatacağız. Daha önce köprüde yazılması için bize gönderdiğiniz evlenme teklifi sözleri kuvvetli lazer ışıklarıyla birlikte kayan yazı şeklinde köprüde belirecek. Patlayan volkanlar eşliğinde "Benimle Evlenir Misin" yazısı köprüye yazıldığında diz çöküp yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız!
Hayatınızın en romantik ve heyecanlı dakikalarını ölümsüz kılabilmek adına teknede giriş anından inene kadar fotoğraf ve video çekimleri yapıp hızlıca sizlere gönderiyoruz..
2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süslemesi ve lazer gösterisi için en uygun teknede evlenme teklifi fiyatı 9.000 TL'dir. Teknede evlenme teklifi organizasyonları için profesyonel olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında tüm ziyaretçilerle net olarak paylaşıldığı gibi kendi teknede evlenme teklifi paketinizi daha seri bir şekilde hazırlayarak fiyat teklifi almak isterseniz kiralık tekne detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.
Tekne rezervasyon işlemini kesinlikle son günlere bırakmamalı ve mümkün olduğunca erkenden harekete geçerek tamamlamalısınız. Yaz sezonunda ve özellikle hafta sonu günleri bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız tekne kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak birkaç hafta hatta ay öncesinden rezervasyon yaptırmanız bile gerekebilir.
Kaparo göndermelisiniz! Tekne organizasyonu için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak, tekneye ya da ofisimize gelip elden verebileceğiniz gibi banka hesabımıza EFT/Havale yoluyla da gönderebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesin rezervasyon yapmıyor, kısa süreli geçici opsiyonlar alıyoruz! En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde kiralık tekne için diğer müşterilerden gelen rezervasyon taleplerini değerlendiririz. Organizasyon ücretinin kalan diğer yarısını da tur günü teknede nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınızın olmadığını özelikle belirtmek iteriz! Ödemeleri sadece nakit olarak kabul ediyoruz..

FİYAT HESAPLAMA

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU

10 Kişilik